طرح توجیهی یک راهکار مناسب است که می توان یک سند نوشتاری نسبت به اهداف و استراتژی های کسب و کار خود تهیه کنید. به طور کلی، اکثر پروژه های بزرگ و موفق بر اساس مشاهدات و نتایج بدست آمده از گزارشات طرح توجیهی راه اندازی می شوند. چرا که نوشتن طرح توجیهی بر اساس پاسخگویی به یک سری سؤالات اساسی مختص به همان کسب و کار می باشد. در این صورت، راحت تر می توان از آینده آن حرفه مطلع گشت و بهتر تصمیم گیری نسبت به شروع آن گرفت. همچنین امکان اصلاحات کم هزینه را برای مجریان پروژه فراهم می آورد. گروه مشاوره و برنامه ریزی مطصا به عنوان یکی از فعالان در این عرصه، همواره آماده ارائه خدمات اجرایی و مشاوره تخصصی در زمینه های مختلف کسب و کار می باشند.

نکات اصلی نتایج طرح توجیهی

با تدوین طرح توجیهی، پلن بیزینس خود را گام به گام به صورت مکتوب ثبت می کنید تا بدین وسیله بتوانید نگاه واقع‌بینانه نسبت به چگونگی اجرای پروژه خود داشته باشید. تهیه یک گزارش طرح توجیهی می تواند به افراد در تأمین بودجه و جلب نظر سرمایه گذار و یا سرمایه گذاران کمک کند چون همانطور که در بخش پیشین بدان اشاره نمودیم، می توان نشان دهنده میزان موفقیت پروژه شما به شمار آید. طرح توجیهی مرغداری توسط ان مجوعه ارائه می گردد. برای دریافت طرح توجیهی مرغداری تماس بگیرید.

دستاورد نگارش طرح توجیهی، ارزیابی چگونگی اجرای قسمت های مختلف یک پروژه است و در نتیجه یک دید با جزئیات کامل از زوایای مالی، امکان‌سنجی بازار و غیره به شما ارائه داده می شود. با کسب آگاهی نسبت به چنین مواردی، راحت تر می توان متناسب با بازار رقبای تجاری، کسب و کار خود را منطبق برنامه از پیش تعیین شده، به مرحله اجرا رساند. جهت دریافت هر گونه اطلاعات تخصصی درباره بیزینس مورد نظر خود و تهیه طرح توجیهی مرغداری و انواع دیگر مرتبط می توانید با مهندسین مشاور طرح ریزی صنایع تماس بگیرید.

 

طرح توجیهی یک روش مؤثر برای تأمین کمک مالی و سرمایه گذار برای آغاز یک کسب و کار جدید و یا قابل توسعه محسوب می گردد. اگر دارای یک پروژه جدید هستید و نیازمند به سرمایه گذار دارید، بایستی در اولین گام، اقدام به نگارش طرح توجیهی نمائید. تهیه این گزارش به شما کمک می کند که بتوانید اطلاعات جامع نسبت به زاوایای نوع کسب و کاری که قصد راه اندازی آن را دارید، گردآوری کنید. در صورت روبرو شدن با مشکل، نسبت به ارائه راهکارهای جایگزین با حداقل هزینه اقدامات اساسی نمود. گروه مشاوره و برنامه ریزی مطصا با داشتن سابقه درخشان به عنوان مجری و مشاوره توانسته‌اند پروژه های متعددی را در زمینه های مختلف با موفقیت به مرحله پایان برسانند.

مزیت نگارش طرح توجیهی

در نتیجه افرادی که در صدد برای راه اندازی یک کسب و کار جدید هستند، می توانند از مزایای گزارشات طرح توجیهی استفاده کنند. لازم به ذکر است که کلیه پروژه های موفق از یک تیم مشاور و برنامه‌ریز برخوردار بودند چون می توانستند نگاه آن ها را نسبت به نکات کلیدی یک پروژه وسیع کنند. به عنوان مثال بخش های مختلف منجمله موارد زیر در تدوین طرح توجیهی مشاهده می شوند:

  • خلاصه اجرایی کسب و کار
  • مشخص نمودن محل جغرافیایی کسب و کار
  • تحلیل استراتژی‌های بازاریابی نسبت به فروش محصولات و یا ارائه خدمات
  • تأمین پرسنل و نیروی کار متخصص
  • برآورد هزینه های مورد نیاز برای یک کسب و کار
  • و سایر موارد

در این صورت متناسب با نوع کسب و کارتان می توانید از تخصص و تجربیات گروه های برنامه‌ریز منجمله مهندسین مشاور طرح ریزی صنایع، برای تهیه طرح توجیهی استفاده نمائید. کسب آگاهی نسبت به موضوعات این چنینی به شما کمک می کند که بتوانید پروژه خود را موفقیت آمیز راه اندازی کنید و دیگر متحمل خسارت مالی و ورشکستگی نگردید.

آدرس :

تهران ، میدان تجریش ، خیابان جعفری ، پلاک ۳۶، طبقه اول ، واحد ۲ (بالاتر از تندیس) ، کدپستی: ۱۹۸۹۶۳۴۴۱۴      تلفکس : ۲-۲۲۷۵۰۸۱۱-۰۲۱
پست الکترونیک :  info@matsa.co

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 30
نمایش همه
علاقه مندی ها ()