پایه چرخ خیاطی از مهمترین قطعاتی است که امکان دوخت راحت تر را برای فرد فراهم می آورد. در همین راستا، طراحان چرخ خیاطی توانسته‌اند موفق به ساخت انواع پایه چرخ خیاطی در ابعاد و مدل متفاوت گردند. بنابراین خیاط متناسب با موقعیت و نوع پوشاکی که قصد دوخت آن را دارید، بتواند موفق به خرید پایه چرخ خیاطی مناسب گردد. به طور کلی، با تغییر پایه چرخ خیاطی می توان به روش های متفاوت پروسه دوخت را انجام داد و در نتیجه زمان خیاطی کردن برای فرد کاهش پیدا می کند. فروشگاه لوازم یدکی چرخ خیاطی میثم با توجه به نوع فعالیتی که انجام می دهند، انواع پایه چرخ خیاطی را به فروش می رسانند.

خرید پایه چرخ خیاطی مناسب

انتخاب نوع پایه چرخ خیاطی وابسته به نوع کار دوخت و همچنین مدل چرخ خیاطی دارد. بنابراین هنگام خرید پایه چرخ خیاطی باید توجه و دقت لازم به مطالعه مشخصات فنی محصول مورد نظر داشته باشید. از ویژگی های شاخص چرخ خیاطی می توان به تعویض راحت پایه های چرخ خیاطی اشاره کرد. در نتیجه متناسب با فعالیت و همان دوخت های متفاوت، در مدت زمان اندک می توانید پایه چرخ خیاطی مورد نظر خود را بر روی نگهدارنده پایه ای متصل نمائید. در این قسمت از مقاله شما را با رایج ترین انواع پایه چرخ خیاطی آشنا می سازیم:

 • پایه سر دوز
 • پایه پس دوز
 • پایه لب لول
 • پایه رگه دوزی
 • پایه زیپ دوزی
 • پایه دکمه دوزی
 • پایه مغزی دوزی
 • پایه زنجیره دوزی
 • پایه قیطان دوزی
 • پایه ساده دوزی
 • پایه نخ ماهیگیری
 • پایه کوک شل و ریشه زن
 • پایه گردونه دوزی یا ساتن دوزی

در قسمت فوق تنها برخی از انواع پایه چرخ خیاطی را معرفی کردیم، که جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی فروش پایه چرخ خیاطی می توانید با کارشناسان ما در فروشگاه لوازم یدکی چرخ خیاطی میثم تماس بگیرید.

پایه چرخ خیاطی یکی از قطعات کاربردی است که توسط آن می توان به شیوه های متفاوت دوخت پارچه، نایلون، گونی و ... را انجام داد. امروزه خوشبختانه شاهد طراحی و بکارگیری انواع پایه چرخ خیاطی در صنعت تولید پوشاک هستیم چون به واسطه چنین ابزارالات و لوازم یدکی می توان در زمان و هزینه ها صرفه جویی کرد. در همین راستا، فروشگاه لوازم یدکی چرخ خیاطی میثم متناسب با نوع خدماتی که در حوزه فروش انواع چرخ خیاطی صنعتی و خانگی می نمایند، امکان خرید انواع لوازم یدکی چرخ خیاطی منجمله فولدر، پایه دوخت، سرکیسه دوزی و ... را برای عموم مشتریان فراهم نموده اند.

نصب آسان پایه چرخ خیاطی

خرید پایه چرخ خیاطی را می توان در مدل های متفاوت انجام داد چون ارتباط مستقیم با نوع دوخت شما دارد. در نتیجه امکان دوخت و دوز تمیز را می توان با انتخاب پایه چرخ خیاطی مناسب بوجود آورد. لازم به ذکر است که صرف نظر از قیمت پایه چرخ خیاطی باید از کیفیت جنس آن اطمینان حاصل نمائید. نکات متعددی در خصوص انتخاب و خرید پایه چرخ خیاطی وجود دارد که خیاطان می توانند از فروشندگان لوازم یدکی چرخ خیاطی و یا افراد مجرب در این حوزه اطلاعات لازم را دریافت کنند.

لازم به ذکر است که مراحل نصب پایه چرخ خیاطی بسیار ساده است و به همین دلیل خیاط ها را ترغیب می کند که به راحتی متناسب با موقعیت های متفاوت دوخت مورد نظر اقدام به خرید پایه مناسب تری نمایند. در واقع با جدا کردن تکه پایه به سهولت می توان پایه چرخ خیاطی را نصب کرد و سپس اهرم پایه در قسمت بالای پیچ سوزن بند قرار می گیرد. جهت تأمین انواع پایه و سایر لوازم یدکی چرخ خیاطی می توان به فروشگاه لوازم یدکی چرخ خیاطی میثم مراجعه نمائید.

09122773654  فروشگاه خیاطی میثم

به اینستاگرام ما سر بزنید

charkhekhayati@

021-55807935

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 60
نمایش همه
علاقه مندی ها ()