آموزش مجازی به هر گونه یادگیری گفته می شود که آموزگاران و دانش آموزان، از نظر موقعیت جغرافیایی نسبت به یکدیگر دور باشند. به عبارتی یادگیری یا آموزش از راه دور با بهره گیری از امکانات و ابزارآلات دیجیتالی هوشمند همچون رسانه ها، ویدئو کنفرانس، پست الکترونیکی و ... هر تکنولوژی بر پایۀ وب و بستر اینترنت انجام می پذیرد. در اصل سیستم آموزش مجازی نوعی سیستم مدیریت شده یا فرآیندی است که یادگیرندگان با منابع دور دست ارتباط برقرار می کنند. به طور کلی می توان گفت : بهره گیری از سیستم آموزش مجازی می تواند به عنوان ابزاری برای یادگیری مکمل به شمار آید.

مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها با سال ها ارائه خدمات در این حوزه، یک مجموعۀ موفق و با سابقه در سیستم   آموزش مجازی محسوب می گردند.

توسعه سیستم آموزش مجازی

با توجه به مطالب مذکور،   آموزش از راه دور نوعی پروسۀ آموزشی است که در آن تمامی مطالب درسی فارغ از زمان و مکان بین معلم و دانش آموزان ارائه داده می شود. البته ایجاد زیرساخت های اصلی تحت وب و نرم افزار مخصوص و دستگاه دیجیتالی هوشمند ضرورت دارد. فاکتورهایی که باعث پیدایش آموزش از راه دور در سطح جهان و بلاخص ایران شده است، می توان به نیاز روز افزون به پیشرفت و آموزش اشاره نمود. ضمن آنکه راه اندازی سیستم آموزش مجازی، می تواند باعث افزایش پوشش دهی تحصیلی و همچنین ایجاد آموزش مادام العمر گردد. علاوه بر آنکه وجود انواع محدودیت ها و ممنوعیت ها برای عموم افراد، باعث ترک تحصیل برخی از دانش آموزان می گردد. بنابراین ثبت نام در مدرسه آنلاین و بهره گیری از خدمات آموزش مجازی، می تواند عاملی مؤثر برای رشد سیستم آموزشی و به نحوی جلوگیری از ترک تحصیل برخی از دانش آموزان گردد. مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها نیز توانسته در طول سال ها فعالیت مجموعۀ خود، در این مسیر موفقیت آمیز عمل کنند.

آموزش مجازی یکی از عوامل مهم در فرآیند رشد و توسعۀ ملت ها محسوب می گردد. از زمانی که بشر با بستر اینترنت و برقراری ارتباط از راه دور آشنا شد، زندگی انسان ها متحول گشته است. همواره شاهد استفاده از ایده های نو و بکارگیری ابزارآلات دیجیتالی هوشمند بر بستر پهناور اینترنت هستیم. به دنبال چنین اتفاقی، سیستم آموزش مجازی توسط نوآوران در این حوزه پایه ریزی شد و از کشورهای توسعه یافته و پیشرفته به داخل کشور منتقل شده است. بیش از 30 سال است که مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها، موفق به ارائه سیستم آموزش مجازی شده اند و توانسته اند شرایط مناسب آموزشی را برای بسیاری از دانش آموزان فراهم آورند.

بهره گیری از خدمات آموزش مجازی

همانطور که می دانید، متأسفانه عواملی همچون نیاز روز افزون به آموزش، وجود محدودیت و ممنوعیت برای خانواده ها، نارسایی سیستم آموزش سنتی و مهیا بودن گسترش بستر آموزش باعث گردیده تا شاهد رشد و توسعه سیستم آموزش مجازی در ایران باشیم. بنابراین متناسب با سیستم های مختلف می توانید از بستر موجود به بهترین شکل ممکن استفاده نمائید. ممکن است در دهه های پیشین، سیستم اتاد محوری و حضور فیزیکی در مدرسه و کلاس درس، تنها برای شما می تواند امکان ادامه تحصیل را فراهم آورد، لیکن امروزه پیشرفت تکنولوژی و توسعه روز افزون دنیای مجازی، بستر لازم برای ارائه آموزش مجازی را فراهم آورده است.

با توجه به راه اندازی سیستم آموزش مجازی در داخل کشور با مؤلفه های استاندارد می توانید بهترین شرایط را فراهم آورید. استفاده از امکانات پیشرفته به افراد کمک می کند که بتوانند وضعیت تحصیلی مناسبی را برای فرزندان خود فراهم آورند. بدین ترتیب ثبت نام در مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها، به شما کمک می کند که بتوانید از خدمات آموزش مجازی برای رشد تحصیلی فرزند با استعداد خود استفاده نمائید.

مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها  

آدرس : ایران، تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان فخارمقدم، کوچه بهار، پلاک 22، طبقه اول

تماس با ما از طریق واتس اپ و تلگرام مدرسه: 09377679465

تماس با ما از طریق مدرسه: 02122383272

02122383598
واحد دبی
00971585951700
00971589099791
واحد عمان
0096899258727

ساعات کاری مدرسه:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 4:30 بعدازظهر

پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 283
نمایش همه
علاقه مندی ها ()